Kindle 10 z podświetleniem ekranu tańszy o 33 EUR [zakończona]

Promocji związanych z członkostwem w Amazon Prime ciąg dalszy. Tym razem na Amazon.de można kupić najprostszy czytnik Amazonu z podświetleniem już za ok. 260 zł.

Kindle 10 przeceniony o 30 EUR dla uczestników programu Amazon Prime
Kindle 10 przeceniony o 30 EUR dla uczestników programu Amazon Prime

Warunkiem jest uczestnictwo w Amazon Prime, subskrypcji umożliwiającej dostęp do filmów, muzyki, szybszej wysyłki oraz rabatów. Niestety część z tych dobrodziejstw jest dostępna tylko na terenie Niemiec i Austrii.

Amazon oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny Amazon Prime. Jeśli przed upływem tego terminu nie wyłączymy usług, to z konta zniknie nam co najmniej równowartość 7,99 EUR.

Zrezygnować z Amazon Prime możemy, wybierając opcję na stronie Zarządzanie członkostwem w Amazon Prime, a następnie na samym dole po lewej stronie Zakończ darmowy okres próbny

Wczoraj pisałem o rekordowej przecenie na Kindle Paperwhite 4, który można kupić taniej o 54 EUR. Dziś promocja w ramach Amazon Prime objęła czytnik Kindle 10, podstawowy czytnik Amazonu z podświetleniem ekranu.

Kindle 10 dostępny w wersji białej i czarnej
Kindle 10 dostępny w wersji białej i czarnej

Kindle 10 jest to budżetowy czytnik z podświetleniem ekranu, Który zadebiutował wiosną 2019 r. W porównaniu z droższymi czytnikami Amazonu Kindle 10 ma mniej pamięci wewnętrznej (4 GB) i niższą rozdzielczość ekranu (167 zamiast 300 ppi).

Nie jest wodoodporny. Jego oprogramowanie oferuje niemal te same funkcje, które posiadają droższe modele czytników Amazonu: Kindle Paperwhite 4 i Kindle Oasis 2.

Kindle 10 w wersji bez reklam normalnie w Amazon.de kosztuje 89,99 EUR (93,01 EUR w przypadku zamówienia do Polski). Obecnie czytnik dla posiadaczy Amazon Prime został przeceniony do 59,99 EUR (ok. 260 EUR), czyli taniej o 33,02 EUR.

Jest to najlepsza okazja do zakupu Kindle 10 od momentu jego premiery.

Wybierając płatność usługą w PLN usługą Przelewy24 zapłacimy 266,73 zł. Jest to korzystniejsza forma płatności niż zapłata kartą płatniczą w złotówkach po kursie wyznaczonym przez Amazon (272,43 PLN).

Podsumowanie płatności za Kindle 10 z wykorzystaniem usługi Przelewy24
Płatność za Kindle 10 z wykorzystaniem usługi Przelewy24

Jeśli szukacie czytnika, który pozwoli Wam za jak najniższą ceną czytać niezależnie od warunków oświetleniowych, to Kindle 10 jest rozwiązaniem dobrym. Jego oprogramowanie oferuje te same funkcje, które ma Kindle Paperwhite 4.

Przeceny dla uczestników programu Amazon Prime dotyczące czytników Kindle Paperwhite 4 i Kindle 10 potrwają do tylko do jutra.

Dokonując zakupów z podany we wpisie linków wspieracie mnie moralnie i materialnie do dalszej pracy nad blogiem.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza