piątek, 3 listopada 2017

Wielka przecena i czytniki PocketBook do wygrania na 6. urodziny Ebookpoint.pl

E-księgarnia Ebookpoint.pl obchodzi dzisiaj szóste urodziny. Z tej okazji przecenionych zostało ponad 10 000 e-booków. Dodatkowo w konkursie można wygrać czytniki PocketBook.

Ebooki zostały przecenione do kwot 6,90–19,90 zł. Listę dostępnych w promocji e-booków znajdziecie na stronie księgarni lub pobrać w formie pliku xlsx. Znajdziecie tutaj wiele publikacji z różnych kategorii, ale trzeba podkreślić, że specjalnością Grupy Helion w ramach której działa Ebookpoint.pl, jest literatura fachowa ze szczególnym naciskiem na zagadnienia informatyczne. Wiele tytułów e-księgarnia Ebookpoint.pl ma na wyłączność.

autor

tytuł

cena w promocji

stara cena

Robert C. Martin

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

19,90 zł

69,90 zł

Cay S. Horstmann

Java. Podstawy. Wydanie X

19,90 zł

99,00 zł

John Walkenbach

Excel 2016 PL. Biblia

19,90 zł

109,00 zł

Promocja trwa od 3 do 4 listopada.

Wisienką na urodzinowym torcie Ebookpoint jest konkurs, w którym można wygrać za:

  • pierwsze miejsce – PocketBook Aqua 2
  • drugie miejsce –  PocketBook Basic Lux
  • trzecie miejsce – PocketBook Basic 3

By wziąć udział w konkursie, należy za pomocą zdjęcia, filmu i rysunku wizualizować fabułę ulubionej książki i swoją pracę zamieścić na tablicy na Facebooku na tablicy e-księgarni Ebookpoint.pl do 12 listopada 2017 r.

Jeśli się uczycie lub planujecie naukę w zakresie informatyki to z pewnością coś dla siebie znajdziecie w ofercie Ebookpoint.pl. Najczęstszą zakupową omyłką jest zakup albo zbyt wysoki lub zbyt niski poziom w stosunku naszej wiedzy. Przy takich promocjach warto też zachować rozsądek, poczytać recenzje i pobrać darmowy fragment. W zakupowym szaleństwie należy też zwrócić, uwagę, czy dana publikacja jest dostępne w czytnikowych formatach, tzn epub lub mobi.

Aktualizacja: Promocja na e-booki została przedłużona do 5 listopada br.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz