piątek, 2 listopada 2018

Przeceny tysięcy e-booków i czytnik do wygrania ‑ 7. urodziny Ebookpoint

3 listopada e-księgarnia Ebookpoint obchodzi swoje urodziny. Co przygotowała z tej okazji dla czytelników i czy warto tam zajrzeć?

grafika informująca o przecenach e-booków na 7. urodziny e-księgarni Ebookpoint

Ebookpoint to należąca do Grupy Helion e-księgarnia, która wystartowała 3 listopada 2011 r. Jako jedna z pierwszych zaczęła wykorzystywać zabezpieczenie w formie znaku wodnego zamiast uciążliwego wówczas dla użytkowników systemu Adobe DRM.

Ebookpoint i Grupa Helion słyną przede wszystkim z literatury informatycznej i biznesowej. Promocja może być szczególnie atrakcyjna dla osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tych dziedzinach.

E-księgarnia swoje 7. urodziny uczciła przecenami tysięcy e-booków, których ceny spadły kwot 6,9, 14,90 i 19,99 zł. W niektórych przypadkach przecena sięga 85 %.

Wśród przecenionych książek można znaleźć min. takie pozycje jak:

Katalog e-booków, które zostały objęte „urodzinową promocją” znajdziecie tutaj.

To jednak nie koniec świętowania. E-księgarnia ogłosiła konkurs, w którym do wygrania są 3 czytniki PocketBook Touch Lux 4.

By wziąć w nim udział należy zaprosić znajomych w oryginalny sposób na 7. urodziny e-bookpoint na swojej tablicy w Instagramie lub na Facebooku, dodając hashtag #7latEbookpoint oraz oznaczając profil @ebookpointPL.

Szczegóły urodzinowej promocji, która ma potrwać do 4 listopada, znajdziecie na stronie urodzinowej promocji w Ebookpoint.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz