niedziela, 23 września 2018

Promocjami na Kindle jesień się zaczyna

Kindle Paperwhite 3 został przeceniony o 20 euro w Amazon.de.

Amazon znowu zaczął promocyjne harce. Jeszcze wczoraj przecenione były Kindle Paperwhite 3 (o prawie 40 euro), Kindle Oasis i Kindle 8.

Dziś rano z tej promocji zostało już niewiele, bo tylko 20 euro przeceny na Kindle Paperwhite 3. Mam nadzieje, że promocja potrwa wystarczająco długo, bym zdążył opublikować ten wpis.

Kindle Paperwhite 3 - kwota do zapłaty to 124,02 euro lub 658,51 PLN

Przy zamówieniu Kindle Paperwhite 3 z wysyłką do Polski zobaczymy kwotę 124,02 euro (ok. 535 zł) do zapłaty. Jeśli wybierzemy płatność kartą, Amazon zaproponuje przeliczenie kwoty na złotówki po swoim kursie. Wtedy ujrzymy sumę 568,51 PLN.

Jest to niekorzystne rozwiązanie. Jeśli obawiamy się zbyt wysokich prowizji za przewalutowanie, to lepiej jest skorzystać z usługi Przelewy24. Wówczas zapłacimy tylko 558,32 PLN.

W Amazon.de można płacić przelewem w złotówkach korzystając z wybrać płatność przelewem z wykorzystaniem usługi Przelewy24

Kindle Paperwhite 3 to wciąż solidny czytnik z ekranem E Ink Carta o najwyższej dostępnej rozdzielczości (300 ppi).

Kindle Paperwhite 3 – czytnik z ekranem E Ink Carta z rozdzielczością 300 ppi i podświetleniem

Cena czytnika jest obniżana czasowo przynajmniej raz w miesiącu, w wysokość przeceny waha się od 20 do 45 euro.

7 komentarzy:

 1. Kupię Kindle jak będą miały obsługę EPUB. Mam za dużo książek w tym formacje, żeby się bawić w ich przerabianie, które potem i tak się rozjeżdżają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli nie kupisz nigdy. Kindle przestanie być Kindlem jak będzie miał obsługę EPUB.

   Usuń
  2. Pewnie tak właśnie będzie :)

   Usuń
  3. Chociaż nie do końca. Na aliexpress były Kindle Classic z Duokanem.

   Usuń
  4. Możesz przybliżyć temat, o co z tym chodzi? Ostatnio stwierdziłem, że jak znajdzie się jakiś tani Kindle w promocji do 250 zł, to kupię go choćby na testy. Taka cena wydaje się być realna na wyprzedażach, bo jakiś czas temu można go było kupić za 280 zł.

   Usuń
  5. Na aliiexpress są odświeżane Kindle 4 z Duokanem - takie chińseie nieamazonowe oprogramowanie na Kindle, dzięki któremu można min. czytać epuby. Poniżej link do przykłądowej aukcji.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń