środa, 22 sierpnia 2018

Promocyjnej nudy ciąg dalszy: Kindle Paperwhite 3 o 30 euro tańszy

Kalendarz jest nieuchronny i wielkimi krokami zbliża się koniec wakacji. W niemieckim oddziale Amazonu został przeceniony Kindle Paperwhite 3.

Kindle Paperwhite 23 tańszy o 30 euro w Amazon.de

W promocji w Amazon.de można kupić czytnik Kindle Paperwhite 3 o 30 euro taniej. Jest to najlepsza przecena na podstawowego czytnika Amazonu z podświetleniem od maja tego roku.

Kindle Paperwhite 3 - podsumowanie zamówienia

Do Polski jest wysyłana tylko i wyłącznie wersja bez reklam, oznaczona jako „ohne Spezialangebote”. Końcowa cena czytnika zamawianego do Polski wyniesie 113,69 euro, czyli ok. 490 zł. W przeliczeniu na złotówki po kursie określonym przez Amazon kwota zamówienia wyniesie 519,37 zł.

Jeśli jesteśmy pewni, że nasz bank z tytułu transakcji walutowej nie zedrze z nas prowizji, lepszą opcją jest zapłata w euro.

Warto pamiętać, że od pewnego czasu Amazon umożliwia płatności przelewem z wykorzystaniem usługi Przelewy24. Jest dobre rozwiązanie, bo w niektórych przypadkach możemy mieć ustawiony limit dzienny transakcji na karcie płatniczej lub w ogóle nie mieć karty do konta, z którego chcemy zapłacić.

W przypadku płatności z wykorzystaniem Przelewy24, zapłacimy 508,66 zł.

Podsumowanie zapłaty za Kindle Paperwhite 3 z wykorzystaniem usługi Przelewy24

Propozycją dla oszczędnych jest wersja z reklamami (mit Spezialangebote), która kosztuje 89,99 euro, ale nie jest wysyłana do Polski. By obejść ten problem można skorzystać z pośrednictwa krewnych, znajomych przebywających w Niemczech lub z usług firm pośredniczących w przesyłaniu paczek.

Kindle Paperwhite 3 z ekranem E Ink Carta 300 ppi i wbudowanym podświetleniem

Kindle Paperwhite 3 mimo upływu trzech lat od premiery to ciągle solidny czytnik z wbudowanym podświetleniemi ekranem E Ink Carta o największej dostępnej na rynku rozdzielczości.

Dokonując udanych zakupów z podanych we wpisie linków wspieracie mnie moralnie i materialnie do dalszej pracy nad blogiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz